RSS Feed Subskrybuj główny kanał RSS / kanał RSS wydarzeń

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym

I Ogólnopolskie Zawody w Programowaniu Zespołowym
Poznań, 25 – 26 X 1996

17 Piotr Ligeza, Szymon Niedźwiedzinski, Tomasz Tyksiński
24 Grażyna Weimann, Rafał Krolak, Marcin Bissinger

II Ogólnopolskie Zawody w Programowaniu Zespołowym
Wrocław 1997

- Uam 0 0:00:00 (Robert Śmietana, Filip Graliński)

IV Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Warszawa 5 – 6 XI 1999

- Uam 0 0:00:00

VIII Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Wrocław, 24 – 25 X 2003

18 UAM2 2 11:40:24 (Rafał Jeziorny, Jakub Berliński,Joanna Doman)
- UAM1 0 00:00:00 (Paweł Długosz, Michał Drapiewski, Krzysztof Krzywdziński)
- UAM3 0 00:00:00 (Maciej Kalkowski, Radosław Krawiec, Rafał Witkowski)

IX Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Kraków, 22 – 23 X 2004

13 uam1 1 02:04:52 (Jakub Berliński, Joanna Doman, Rafał Jeziorny)
- uam2 0 00:00:00 (Jakub Bocheński, Dawid Murgała, Rafał Witkowski)

X Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Kraków, 28 – 29 X 2005

21 uam1 4 11:15:47 (Joanna Doman, Krzysztof Krzywdziński, Rafał Witkowski)
24 uam3 3 05:20:41 (Dawid Murgała, Paweł Perz, Tomasz Rutecki)
45 uam2 1 00:18:19 (Tomasz Rzędowski, Cyprian Nosek, Michał Okulski)

XI Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Kraków, 3 – 4 XI 2006

30 uam1 2 02:07:53 (Joanna Doman, Paweł Perz, Tomasz Rutecki)
37 uam2 2 05:53:09 (Tomasz Rzędowski, Cyprian Nosek, Michał Okulski)
40 uam3 2 09:09:40 (Marcin Witkowski, Łukasz Witkowski, Marcin Czyżyk)

XII Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Poznań, 26 – 27 XI 2007

40 UAM5 2 4:06:29 (Dariusz Rochowiak, Szczepan Gawkowski, Piotr Sienkiewicz)
42 UAM1 2 4:41:59 (Marcin Czyżyk, Marcin Witkowski, Łukasz Witkowski)
45 UAM4 1 0:10:59 (Michał Białecki, Jan Drogi, Paweł Skórzewski)
46 UAM3 1 0:17:39 (Tomasz Rzędowski, Cyprian Nosek, Michał Okulski)
49 UAM2 1 0:40:16 (Paweł Perz, Tomasz Rutecki)

XIII Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Poznań, 7 – 8 XI 2008

- UAM1 0 0:00:00 (Marcin Czyżyk, Marcin Witkowski, Łukasz Witkowski)
- UAM2 0 0:00:00 (Szczepan Gawkowski, Piotr Sienkiewicz, Patryk Żywica)

XIV Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Poznań, 23 – 24 X 2009

35 UAM2 2 5:03:09 (Szczepan Gawkowski, Piotr Sienkiewicz, Patryk Żywica)
41 UAM1 2 8:31:18 (Tomasz Buchert, Marcin Czyżyk, Katarzyna Mieczkowska)
- UAM3 0 0:00:00 (Katarzyna Leśniak, Mateusz Lewicki, Michał Olszewski)
- UAM4 0 0:00:00 (Miłosz Kosobucki, Michał Siejak, Michał Wojciechowski)

XV Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Poznań, 5 – 6 XI 2010

24 UAM2 4 10:02:32 (Tomasz Dwojak, Łukasz Kalinowski, Grzegorz Wojciechowski)
28 UAM3 4 13:36:06 (Marcin Czyżyk, Tomasz Buchert, Wojciech Politarczyk)
40 UAM1 2 10:33:06 (Tomasz Szatkowski, Piotr Zdanowicz, Patryk Żywica)

XVI Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Warszawa, 29 – 30 X 2011

14 UAM1 5 9:06:04 (Łukasz Kalinowski, Piotr Zdanowicz, Patryk Żywica)
30 UAM3 3 7:20:40 (Dawid Drozd, Tomasz Dwojak, Dawid Jewko)

XVII Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Warszawa, 27 – 28 X 2012

17 UAM1 5 6:04:14 (Łukasz Kalinowski, Dawid Jewko, Andrzej Rumiński)
22 UAM2 5 9:13:45 (Szymon Kałasz, Miłosz Makowski, Piotr Zdanowicz)
36 UAM3 3 9:13:45 (Katarzyna Basiukajc, Tomasz Dwojak, Mateusz Pestka)

XVIII Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Warszawa, 26 – 27 X 2013

12 UAM1 5 6:04:14 (Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski , Andrzej Rumiński)
39 UAM2 5 9:13:45 (Szymon Kałasz, Sylwester Swat, Dawid Jewko)
42 UAM3 3 9:13:45 (Katarzyna Basiukajc, Tomasz Dwojak, Piotr Mizerka)

XIX Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Warszawa, 24 – 26 X 2014

25 UAM1 4 6:51:15 (Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski , Andrzej Rumiński)
28 UAM2 4 11:02:38 (Grzegorz Adamski, Sylwester Swat, Dawid Jewko)
37 UAM3 2 3:12:37 (Katarzyna Basiukajc, Łukasz Michalak, Piotr Mizerka)

XX Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Wrocław, 23 – 25 X 2015

22 UAM1 3 1:26:00 (Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski , Andrzej Rumiński)
34 UAM2 3 8:13:00 (Grzegorz Adamski, Łukasz Michalak, Sylwester Swat)
– UAM3 0 –:–:– (Natalia Postawa, Joanna Malińska, Piotr Mizerka)

XXI Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym
Wrocław, 28 – 29 X 2016

8 UAM2 7 20:10:00 (Grzegorz Adamski, Łukasz Kalinowski, Łukasz Michalak)
22 UAM1 5 10:22:00 (Miłosz Makowski , Andrzej Rumiński, Sylwester Swat)