RSS Feed Subskrybuj główny kanał RSS / kanał RSS wydarzeń

 

Sukcesy

Trochę statystyk – naszych najlepszych wyników w różnych imprezach i konkursach programistycznych.

Spis zawartości:

ACM (Mistrzostwa Europy Środkowej w Programowaniu Zespołowym)
Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym AMPPZ
PIZZA
Marathon24
KrakOpen Programming Challenge (Kraków)
Podlaski Turniej w Programowaniu Zespołowym (Białystok)
Mistrzostwa Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym
TopCoder Schools
TopCoder Contests
TopCoder (Maximum Rating)

ACM (Mistrzostwa Europy Środkowej w Programowaniu Zespołowym):

  1. 15 miejsce (5 rozwiązanych zadań) drużyna AMU1 w składzie: Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński (Zagrzeb 2015)
  2. 18 miejsce (4 rozwiązane zadania) drużyna AMU1 w składzie: Joanna Doman, Krzysztof Krzywdziński, Rafał Witkowski (Budapeszt 2005)
  3. 25 miejsce (5 rozwiązanych zadań) drużyna AMU1 w składzie: Łukasz Kalinowski, Piotr Zdanowicz, Patryk Żywica (Praga 2011)
  4. 26 miejsce (4 rozwiązane zadania) drużyna AMU1 w składzie: Szczepan Gawkowski, Piotr Sienkiewicz, Patryk Żywica (Wrocław 2009)
  5. 28 miejsce (4 rozwiązane zadania) drużyna AMU1 w składzie: Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński (Kraków 2014)

Zobacz pełną historię naszych występów w zawodach ACM.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym AMPPZ:

  1. 8 miejsce (7 rozwiązanych zadań) drużyna UAM2 w składzie: Grzegorz Adamski, Łukasz Kalinowski, Łukasz Michalak (Wrocław 2016)
  2. 12 miejsce (5 rozwiązanych zadań) drużyna UAM1 w składzie: Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński (Warszawa 2013)
  3. 13 miejsce (1 rozwiązane zadanie) drużyna UAM1 w składzie: Jakub Berliński, Joanna Doman, Rafał Jeziorny (Kraków 2004)
  4. 14 miejsce (5 rozwiązanych zadań) drużyna UAM1 w składzie: Łukasz Kalinowski, Piotr Zdanowicz, Patryk Żywica (Warszawa 2011)
  5. 17 miejsce (5 rozwiązanych zadań) drużyna UAM1 w składzie: Dawid Jewko, Łukasz Kalinowski, Andrzej Rumiński (Warszawa 2012)

Zobacz pełną historię naszych występów w Akademickich Mistrzostwa Polski.

PIZZA:

  1. 4 miejsce drużyna “Palący oddech czerwonego smoka” w składzie: Dominika Kubijk, Łukasz Witkowski, Rafał Witkowski (2013 rok)
  2. 4 miejsce drużyna “Pisarze miłości” w składzie: Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński, Sylwester Swat (2015 rok)
  3. 7 miejsce drużyna “Pisarze miłości” w składzie: Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński (2016 rok)
  4. 15 miejsce drużyna “Palący oddech czerwonego smoka” w składzie: Łukasz Witkowski, Marcin Witkowski, Rafał Witkowski (2015 rok)

Marathon24:

  1. 18 miejsce drużyna “Pisarze miłości” w składzie: Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński (2014 rok)
  2. 25 miejsce drużyna “Pisarze miłości” w składzie: Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński (2013 rok)

KrakOpen Programming Challenge (Kraków):

  1. 15 miejsce (2 rozwiązane zadania) drużyna UAM1 w składzie: Marcin Czyżyk, Łukasz Witkowski, Marcin Witkowski (2007 rok)
  2. 21 miejsce (4 rozwiązane zadania) drużyna UAM w składzie: Marcin Czyżyk, Łukasz Witkowski, Marcin Witkowski (2009 rok)

Podlaski Turniej w Programowaniu Zespołowym (Białystok):

  1. 2 miejsce (5 rozwiązanych zadań) drużyna UAM w składzie: Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński (2016 rok)
  2. 4 miejsce (3 rozwiązane zadania) drużyna UAM1 w składzie: Marcin Witkowski, Łukasz Witkowski (2007 rok)
  3. 5 miejsce (1 rozwiązane zadanie) drużyna UAM1 w składzie: Marcin Czyżyk, Kamil Kostyszyn, Łukasz Witkowski (2009 rok)
  4. 6 miejsce (2 rozwiązane zadania) drużyna UAM1 w składzie: Szczepan Gawkowski, Piotr Sienkiewicz, Patryk Żywica (2008 rok)
  5. 6 miejsce (2 rozwiązane zadania) drużyna UAM2 w składzie: Dariusz Rochowiak, Szczepan Gawkowski, Piotr Sienkiewicz (2007 rok)

Zobacz pełną historię naszych występów w Podlaskim Turnieju w Programowaniu Zespołowym .

Mistrzostwa Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym

  1. 10 miejsce (6 rozwiązanych zadań) – drużyna “Pisarze miłości” w składzie: Łukasz Kalinowski, Miłosz Makowski, Andrzej Rumiński (2015 rok)
  2. 11 miejsce (7 rozwiązanych zadań) – drużyna Warsaw Crows ;) w składzie: Joanna Doman, Jakub Berliński, Michał Drapiewski (2004 rok)
  3. 14 miejsce (3 rozwiązane zadania) – drużyna Palący Oddech Czerwonego Smoka w składzie: Joanna Doman, Jakub Berliński, Michał Drapiewski (2003 rok)
  4. 16 miejsce (4 rozwiązane zadania) – drużyna Aprioryczne Formy Naoczności w składzie: Joanna Doman, Jakub Berliński, Krzysztof Krzywdziński (2005 rok)
  5. 32 miejsce (5 rozwiązanych zadań) – drużyna blueteam w składzie: Wojciech Wawrzyniak, Paweł Perz, Dawid Murgała (2004 rok)

TopCoder Schools

Algorithm

Najwyższy rating Naszej Uczelni: 1054.04
Najwyższe miejsce Naszej Uczelni: 90
Największa liczba aktywnych uczestników z Naszej Uczelni: 11

Marathon

Najwyższy rating Naszej Uczelni: 1328.80
Najwyższe miejsce Naszej Uczelni: 9
Największa liczba aktywnych uczestników z Naszej Uczelni: 5

TopCoder Contests

Algorithm

  1. TCO11 Round 2 – 369 miejsce Piotr Zdanowicz – piotrr90
  2. TCCC07 Round 2 – 493 miejsce Szczepan Gawkowski – szczepi
  3. TCCC07 Round 2 – 558 miejsce Łukasz Witkowski – tuure
  4. TCCC07 Round 2 – 752 miejsce Marcin Witkowski – Machtar
  5. TCO08 Round 1 – 867 miejsce Szczepan Gawkowski – szczepi

Marathon

  1. 2007 TCCC Marathon Online Round 3 – 42 miejsce Marcin Czyżyk – Marcin_Czyzyk
  2. 2007 TCCC Marathon Online Round 2 – 101 miejsce Łukasz Witkowski – tuure
  3. 2007 TCCC Marathon Online Round 2 – 111 miejsce Marcin Witkowski – Machtar
  4. 2007 TCO Online Round 3 – 150 miejsce Marcin Czyżyk – Marcin_Czyzyk
  5. 2010 TCO Marathon Round 2 – 204 miejsce Marcin Czyżyk – Marcin_Czyzyk

TopCoder (Maximum Rating)

Algorithm

  1. 2154 Łukasz Kalinowski – lukasz6500
  2. 1559 Marcin Czyżyk – Marcin_Czyzyk
  3. 1546 Andrzej Rumiński – andrew2412
  4. 1474 Piotr Zdanowicz – piotrr90
  5. 1401 Tomasz Rzędowski – notprime

Marathon

  1. 1542 Łukasz Witkowski – tuure
  2. 1496 Marcin Czyżyk – Marcin_Czyzyk
  3. 1346 Patryk Żywica – bikol
  4. 1223 Marcin Witkowski – Machtar
  5. 906 Szczepan Gawkowski – szczepi